Skip to main content

Wat zijn chumpi stenen?

Chumpi stenen zijn stenen die in Peru speciaal gemaakt worden en ook door de paqo’s geïnitieerd worden. Elke steen draagt een aantal punten, dat aantal correspondeert met de chakra waarop de steen gebruikt wordt. Zo wordt de steen met 1 punt voor de stuitchakra gebruikt, die met 7 punten voor de kruinchakra. Elke steen draagt ook een bepaalde energie zodat er een maximale werkzaamheid is voor dat betreffende chakra.

 

Voor wie is deze chumpi workshop?

Deze chumpi workshop is eigenlijk bedoeld voor leerlingen van de Incamedicina, die reeds over deze stenen beschikken, maar nog niet geleerd hebben hoe ze ermee kunnen werken.
Een goede raad : koop deze chumpi stenen niet via internet!

Hoeveel stenen zitten er in een chumpi set?

Op het internet vind je chumpi stenen in allerhande materialen en in verschillende hoeveelheden. Je zult sets vinden met 13 stuks ook.
De paqo’s gebruiken voor deze stenen alleen een bepaald soort gesteente, dat makkelijk te bewerken is. En ze werken enkel en alleen met 7 stenen, die horen bij onze 7 belangrijkste chakra’s. Het heeft immers geen zin om met andere chakra’s aan het werk te gaan, als deze 7 chakra’s nog niet in balans zijn!

Praktisch

Waar: Chakanaherb, Rekkemsestraat 107, 8510 Marke
Wanneer : zaterdag 16 augustus van 10h tot 17h, welkom vanaf 9h30
Lunch : op basis van potluck, breng iets mee om te delen
Bijdrage : 100 euro